Hakkımızda

NESRİN KÜÇÜK

Özgeçmiş

Meslek hayatıma 1984’te Siirt’in bir köyünde, sağlık ocağında hemşire olarak başladım. Siirt’te ve Niğde’de sağlık ocaklarında 3 yıl hemşirelik yaptım. Daha sonra İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi’nde anestezi teknisyenliği eğitimi aldım. İstanbul ve Ankara’da çalıştıktan sonra 1990 yılında Urla Devlet Hastanesi’ne tayin oldum. Erzurum Atatürk Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi’nde lisans eğitmimi tamamladım ve yüksek okul mezunu olarak çalışma hayatıma devam ettim. 2013 yılında emekli olana kadar Urla’da 23 sene anestezi teknisyenliği görevimi yaptım.

Mesleğimi ve hastalara yardım etmeyi sevdiğim için emekliliğimden sonra da çalışmaya devam ettim. Aile sağlık merkezleri ve farklı özel kuruluşlarda ilk mesleğim olan hemşireliği icra ettim.

Hastalarımı yakından takip edebilmek ve evde de hizmet sunabilmek için 2022 yılında Özel Urla Sağlık Kabini’ni kurdum. 23 sene hizmet verdiğim Urla halkına gerek kabinimde, gerekse ev konforunda sağlık hizmeti vermeye devam edebilmek adına;

logo YANINIZDA...